LEKSAKSFIGURER, 12 st, Elastolin, 1900-talets mitt - andra hälft.

Indian, 12 stycken soldater i andra världskrigets uniform, varav två på samma motorcykel, samt en Haubits m10 liknande kanon. H 5-12.

Smärre slitage. Färgbortfall.

Lähtöhinta
1 200 SEK