MYNTSKÅP, 1900-talets första hälft.

Trä. Rundade kanter. Dörrpar. Invändig tygklädsel i grått. 5 våningar av hyllplan. L 39, B 13, H 48.

Slitage. Märken. Repor. Borrhål.

Lähtöhinta
1 500 SEK