IKON, på duk på pannå, Ryssland 1700-tal.

Motiv av bla ärkeängeln Mikael. 40 x 34.

Buktande pannå, sprickor, krackelyrer, färgbortfall, repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK