KABINETTSKÅP, barock, 1700-talets första hälft.

Lådinredning bakom dörrpar. Lådor invändigt klädda med venetianskt papper. L 34, b 21, h 37.

Bruksslitage. Renoverat och kompletterat.

Lähtöhinta
4 000 SEK