PARTI SILVER, 12 delar, silver, 1900-tal. Vikt 460 g.

2 bordsskedar. 2 bordsknivar med blad i rostfritt stål. Fruktkniv med blad i rostfritt stål. 1+1 sockertänger. Bordsgaffel. Såsslev med skaft i trä. Uppläggningsbestick. Skål. Saltkarshållare.

Bruksslitage, saltkarshållare något sned, en del med gravyr.

Lähtöhinta
1 500 SEK