KIMONO, 2 st, och ROCK, sk Changshan, Kina, omkring 1900.

Kimono i rosa sidendamast med rött foder. L 155. Grönt mönstrat siden rött foder. L 158. Changshan i svart sidendamast med blått doder. L 125.

Slitage. Lösa trådar.

Alkuperä - Provenienssi

Lähtöhinta
2 000 SEK