SÄNG med SÄNGÖVERKAST och GAVLAR, Firma Svenskt Tenn.

Madrass med tygklädda sidor, tyget "Lotus Lin", GP & Baker. L 197, b 120. Gavlar i mahogny och rotting, Josef Frank. L 120, h 67-77. Sängöverkast i "Lotus Lin".

Slitage, tyget med smärre hål. Sänggavlarna med slitage, smärre repor. Sängöverkastet med smärre slitage och fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK