AUTOGRAFBLOCK, 9 st, egenhändiga, bla "The Beatles", 1950-60-tal.

Ringo Starr, John Lennon, Paul Mc Cartney, George Harrison samt många andra artister, idrottsmän mfl.

Slitage, ej fullständigt genomgångna. Några med tejprester på sidorna, ett fåtal lösa blad.

Lähtöhinta
10 000 SEK