Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SOFFBORD, Hans J Wegner för Andreas Tuck, Danmark. Brännmärkt. 1950-60-tal.

Bla ek, rektangulär skiva med upphöjd kant, rottingflätad tidningshylla mellan fyra ben. L 160, b 50, h 51.

Slitage, repor och fläckar. Smärre skada på rottingflätning.

Lähtöhinta
5 000 SEK