324414

HÄNGE samt KEDJA, 18k vitguld med fasettslipad bergskristall samt 16 briljantslipade diamanter, A&M, Göteborg. Vikt 23g.

Hänge stämplat A&M, Andersson & Magnusson, Göteborg. Hänge, diam 2, vikt 9 g. Kedja, importstämplad, l 49, vikt 14 g.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK