SÅSSNIPA, silver, London 1700/1800-tal. Vikt ca338g.

Med uppsvängt handtag, tre svängda ben. L 20, h 11.

Slitage, repor, ett ben med mindre hål, smärre bucklor.

Lähtöhinta
1 800 SEK