SKÅP, delvis 1700-tal.

SKÅP, delvis 1700-tal.

Dörrpar i ek med beslag i smidesjärn, bakomliggande hyllplan. Senare stomme. På hjul. L 111, B 70, H 209.

Ombyggt. Sprickor. Slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK