KABINETTSKÅP PÅ BENSTÄLLNING, barock, 1700-tal.

Lådinredning bakom dörrpar, dekor av hopplist. Beslag av brons, delvis genombrutna. L 76, b 36, tot h 143. Nyckel finns.

Bruksslitage. renoverat och kompletterat. Senare benställning. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
8 000 SEK