Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets första hälft.

Gråmålad. Rakform. 3 lådor i front. L 117, B 45, H 85.

Slitage. Senare bemålning. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK