325053

VÄCKARUR, Cartier, Pendulette, Frankrike, mässing och lack. Omkr 1980/90.

Quartz, alarm, rund topp, boettnr 357203026. L 5 b 5,5 h 5,5 Mockafodral medföljer, märkt Cartier, Paris.

Smärre slitage. Enstaka repor. Smärre anlöpningar. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK