HYLLA, "Mi 1050", Bruno Mathsson, Mathsson International, Värnamo, 1900-talets fjärde kvartal.

3 hyllplan i massiv bok samt 8 + 8 konsoler i böjlimmad bok. L 209, b 29, h 114. Skruvar medföljer.

Bruksslitage och skav. Skruvar ej genomgångna.

Lähtöhinta
3 000 SEK