SOCKERSKÅL, silver, Gustav Möllenborg Feron, Stockholm 1868-69. Vikt ca 360 gram.

Svängd form på fot, två uppsvängdahandtag, invändigt förgylld. Diam 11, h 10,5.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK