326016

SKRIN, malakit, 1900-talets första hälft.

Rektangulärt med raka sidor, malakitfanér, fyra låga fötter. 17,5 x 12, h 10,5. Nyckel finns.

Slitage, sprickor, ett avslaget hörn på locket samt skada och fanérlagningar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK