SKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med mahogny. Uppsvängt krön. 2 dörrar med bakomliggande hyllplan. Underdel med 2 dörrar. L 109. B 45. H ca 180. Nyckel finns.

Lagningar. Repor. Slagmärken.

Lähtöhinta
1 500 SEK