326540

COLLIER samt ARMBAND, silver med ametister. Mexico 1900-talets andra hälft. Vikt tot ca 150 g.

Collier, stel länk öppnas baktill i mitten, l ca 13 b 10. Armband, stel länk öppnas i upptill i mitten, b ca 6.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK