Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

VIKSKÄRMAR, ett par, 1800-talets slut.

Träram i mahognyfanér. Två delade. l 134 x 2, h 183 x 2.

Slitage. Torrsprickor. Fanéskador. Lösa kantlister. Tyg saknas på en av skärmarna. Märken och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK