DAGBÄDD, troligen Ib Kofod-Larsen, OPE, Jönköping. 1950-tal.

Teak. Senare klädsel av rött ylletyg. L 190, b 100, h 60, (madrass b 90).

Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK