RAGUSKED, silver, Axel Hamnqvist, Åmål, 1800-talets andra hälft. Vikt 106,5g.

Gammal fransk modell. Verksam 1866-1871. L 30.

Bruksslitage. Nedslitning på skedblad.

Lähtöhinta
1 200 SEK