OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, otydl sign o dat 1898. Etikettmärkt Berliner Secsession numr 723.

Kvinna vid veranda. Ca 101x96

Dukskador.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt etikett á tergo utställd på Berliner Secsession, nr 723.

Lähtöhinta
3 000 SEK