KOFFERT, Mappin & Webb, London 1900-tal.

Klädd i svart konstläder med beslag i gulmetall. Insida Märkt "Mappin & Webb Ltd Oxford St London by appointment". L 60, B 39, H 61.

Slitage. Nött. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK