Axel Fridell

(Ruotsi, 1894-1935)
Axel Fridell
(Ruotsi, 1894-1935)

AXEL FRIDELL, etsning, sign. Även sign o dat -12 i plåten.

Mansporträtt. Bär dedikation. 30x25.

Ej examinerad ur ram. Något gulnat blad.

Lähtöhinta
1 200 SEK