328731

BROSCH, art deco, 1900-talets första hälft. Med små fasettslipade diamanter samt svart sten, på transparent bakelit.

L ca 5,5.

Ett "rör" trasigt, en svart sten med nagg. Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK