TIDNINGSSTÄLL, gustaviansk stil, 1900-tal.

Mahogny. 1 låda i sarg. Fottrissor av mässing. L 51. B 33. H 53,5.

Slagmärken. Repor. Slitage. Mindre fanerskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK