329071

BORDSLAMPA och VAS. Nyköpings Ciselörverkstad. 1900-talets första hälft.

Grönpatinerade. H 35 resp 19.

Ej funktionstestad lampa. Inskription, bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK