SOLSTOL MED SOLPARASOLL, Elsa Stackelberg, Fri Form, sent 1900-tal.

Aluminium. Vitlack. Lösa dynor. Lösa dynor. B 88. Tot L 188.

Bruksslitage. Dynor blekta.

Lähtöhinta
2 000 SEK