329534

DAMARMBANDSUR, Rolex, Oyster perpetual, stål, 1900-talets slut. Vikt 44 g.

Automatiskt ur. Safirglas. Vit urtavla med romerska siffror. Stållänk. Ställbar längd.

Mindre repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
10 000 SEK