Gustav Prucha

(Itävalta, 1875-1952)
Gustav Prucha
(Itävalta, 1875-1952)

GUSTAV PRUCHA, olja på duk, sign G. Prucha.

Sällskap i släde i aftonljus. 55x68.

Lagning, fläckar, gulnad, rispor och repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS