SOFFA. "Lilla Paradiset" Kerstin Hörlin-Holmquist. Nk.

ur NK:s Triva serie "Paradiset", formgiven 1958. L ca 142. Ljusgrön klädsel. Brickmärkt.

Slitage. Fläckar. Klädsel med skador. Knappar i rygg saknas.

Lähtöhinta
3 000 SEK