331314

FICKUR, dam, 18 k guld, sekelskiftet 1900.

Vitemaljerad urtavla med svarta siffror. Boett med ciselerad dekor av blommor och bladverk. D 3,7 cm.

Urtavla med mindre hårspricka. Repor. Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK