332552

Georg Jensen

(Tanska, 1866-1935)
Georg Jensen
(Tanska, 1866-1935)

RING, 18K guld med cabochonslipad månsten, Vivianna Torun Bülow-Hübe för Georg Jensen, Danmark, nr1417. Vikt ca 4,2g.

St 17/53. Originaletui medföljer.

Bruksslitage. Repor på sten.

Lähtöhinta
3 000 SEK