Lyonel Feininger

(Saksa, 1871-1956)
Lyonel Feininger
(Saksa, 1871-1956)

FEININGER, LYONEL. Träsnitt på Japan papper. Osign.

Dorfkirche. Bladstrl. 24x21 Blyertsign. 2401 i nedre vänstra hörnet.

Smärre slitage, enstaka fläckar.

Lähtöhinta
1 200 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS