SPISELKRANS, engelsk stil, 1800-talets slut.

Bla mahognyfanér, inläggningar. Flankerande kolonetter. Kanneleringar. L 215, B 38, H ca 225.

Ej monterad. Slitage. Hack. Sprickor. Repor. Skador.

Lähtöhinta
2 500 SEK