Taide Grafiikka
33295
GRAVYR, 1700/1800-tal.

"Utsigt af en lust park vid Medevi". Gravyr efter Falkrants. Bildstrl 31 x 48.

Slitage. Fläckar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK