HANDVÄSKA, Gucci, 2000-tal.

HANDVÄSKA, Gucci, 2000-tal.

Vitt läder med tyg i rött och blått. Detaljer i gulmetall, bl a i form av bambus. nredning med fack. Märkt Gucci, Made in Italy samt numr. L ca 43, B ca 38.

Dragkedja med fläck. Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK