SYBORD, omkring 1900-talets mitt.

Teak. Låda med fackinredning. Utdragbar korg i rotting. På fyra hjul. Raka ben. L 60, B 39, H 60.

Slitage. Fläckar. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK