MATSERVIS, porslin, 58 delar. "Botticelli", Rosenthal.

Bestående av 12 mattallrikar, 12 djupa,12 förrätt samt 12 assietter. Terrin m lock, kanna, såsskål, 2 karotter, 5 uppläggningsfat i olika storlek (L23-32).

Obetydligt bruksslitage, någon obetydlig nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK