Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

MATSERVIS, porslin, 58 delar. "Botticelli", Rosenthal.

Bestående av 12 mattallrikar, 12 djupa,12 förrätt samt 12 assietter. Terrin m lock, kanna, såsskål, 2 karotter, 5 uppläggningsfat i olika storlek (L23-32).

Obetydligt bruksslitage, någon obetydlig nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK