SALONGSMÖBEL, 6 delar, rokokostil, Frankrike 1800-tal.

Lövträ. Skuren dekor. Soffa, 2 karmstolar, 2 stolar samt bord. Fast stoppad rygg och sits. Soffans L 142. Bordet L 89. B 59. H 73.

Repor. Slagmärken. Klädsel med smärre skador.

Lähtöhinta
8 000 SEK