Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Carl Larsson

(Ruotsi, 1853-1919)
Carl Larsson
(Ruotsi, 1853-1919)

CARL LARSSON, akvarell. Sign CL.

Blåklockor. 46,6 x 23 cm.

Smärre fuktskador i nedre vänster hörn. Samt smärre fläckar i övre kant. Ej undersökt ur glas.

Lähtöhinta
5 000 SEK