PARTI SILVER, 6 delar, silver, bla CG Hallberg, 1900-tal. Tot vikt ca382g.

3 bägare, trumpetformade, h 8-10,5, CG Hallberg, 1955-1960. Sigillstamp, jugend, med monogram, l 9. Cigarretetui 9,5x8, sterling, bär dat 1930, Sax l 8,5 (endast handtag silver).

Bägare med gåvogravyr. Cigarettetui med gravyr. Slitage. Bucklor. Sigillstamp med lagning, smärre rost på stamp.

Lähtöhinta
1 500 SEK