BIBEL, Danmark enligt uppgift 1598.

Illustrerad med träsnitt. Folio.

Slitage, skador, pappersförluster, fläckar, saknar pärmar och inbindning samt titelbladet och flera blad både i gamla och nya testamentet.

Lähtöhinta
1 500 SEK