ETAGERE, troligen Frankrike, sekelskiftet 1900.

Skivan med gallerkant av mässing, låda med draghandtag, två hyllplan, rik intarsia med stiliserad floral dekor. L 40, b 30, h 86.

Slitage, fläckar, repor, något ostadigt.

Lähtöhinta
2 500 SEK