335942

BROSCH, 18k guld, Emanuel Forssman, Växjö (1847-1879/97. Vikt ca12g.

I form av en fruktkvist. L ca5. I etui.

Slitage. Bucklor. Lagning. Etuiet bär namnmärkning.

Lähtöhinta
3 000 SEK