TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, gjutjärn, 1900-talets senare hälft.

Vitmålade med genombruten organisk dekor. Bordets diam ca 82 och h ca 73.

Slitage. Färgbortfall. Fläckar. Anlöpningar. Repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK