FÅTÖLJ, OPE Möbler, möjligen Ib Kofod-Larsen. 1960/70-tal.

Brun läderklädsel, lös sitt och ryggplymå. Svärtade ben av trä. Märkt.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK